horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pozivanje članova

+2
dency
Arabian horses
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  mala jahacica pet oľu 07, 2008 6:54 pm

Nije meni samo neki forum u pitanju...puno vise je u igri... u razredu nitko me nikad nije pozvao da sa drustvom odem van,jednostavno ja nevaljam,kao osoba,jer svi se rodimo kao ljudi ali osobom treba postati.jednostavno ja sam nesposobna,ne mogu osvojiti srce decka kog volim vec 3 godine,u niti jednom sportu ne valjam,u skoli problemi iza svakog ugla zbog moje nesposobnosti...jedino sta znam je vjerovati drugima i vjerovati da ce me netko jednog dana pronaci,pravu ja,onu Mauru koja vrijedi i koja je sposodna i koja ce postati osobom a ne ostati samo covjek na ovom sivom svijetu koji trebamo obojiti.
mala jahacica
mala jahacica
pridošlica
pridošlica

Broj postova : 90
Join date : 29.02.2008
Age : 29
Lokacija : Rovinjcek

http://pasikonj.forumr.net

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  dency pet oľu 07, 2008 9:10 pm

Arabian horses je napisao/la:Ovako, ajmo mi napraviti forum.
Melite, ja, carmen i ency čemo bit adminice.
Može li? pozivanje članova - Page 2 220353 pozivanje članova - Page 2 220353 pozivanje članova - Page 2 220353

i mislis da ce nas tako bit vise?neznam bas...ja ovaj forum necu obrisati,neboj se melita ! No


ak budem obrisala ovaj forum necu dolaziti ni na jedan drugi! Sleep
dency
dency
Admin
Admin

Broj postova : 267
Join date : 26.02.2008
Age : 28

https://horses.1forum.biz

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  dency pet oľu 07, 2008 9:12 pm

Melita je napisao/la:
devil je napisao/la:dal če sada svaka da ima svoj forum :zid:
Meni je isto to glupo! Što mogu pročitati na jednom forumu a da ih nemaju njih 13!? Netko je očito provalio da i nije baš tako teško napraviti "svoj" forum, pa se to razglasilo i valjda nisi "in" ako nemaš svoj forum. Ljudi moji, udružite se i napravite jedan veliki forum (ovo sam već negdje napisala). Svi ovi koji imaju 10 - 20 korisnika mogu se spojiti u jedan i opet ih neće biti puno više, jer su tu uglavnom i isti ljudi (isti ljudi - isti topici). Nemojte se uvrijediti, ali meni je to too much.

Evo, napišite tko je za to da se neki od ovih novih foruma spoje u jedan?

pootpuno se slazem!ja sam ovaj otvorila zato kaj mi je BF otvorila forum sa nekom emmom i ja sam joj htjela pokazat da mogu i ja otvoriti forum-to uopce nije tako tesko!
dency
dency
Admin
Admin

Broj postova : 267
Join date : 26.02.2008
Age : 28

https://horses.1forum.biz

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  dency pet oľu 07, 2008 9:17 pm

Arabian horses je napisao/la:Ovako, ajmo mi napraviti forum.
Melite, ja, carmen i ency čemo bit adminice.
Može li? pozivanje članova - Page 2 220353 pozivanje članova - Page 2 220353 pozivanje članova - Page 2 220353


carmen ima svoj forum koji 100000000000000000% nece bit obrisan!
dency
dency
Admin
Admin

Broj postova : 267
Join date : 26.02.2008
Age : 28

https://horses.1forum.biz

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  Melita pet oľu 07, 2008 10:22 pm

mala jahacica je napisao/la:Nije meni samo neki forum u pitanju...puno vise je u igri... u razredu nitko me nikad nije pozvao da sa drustvom odem van,jednostavno ja nevaljam,kao osoba,jer svi se rodimo kao ljudi ali osobom treba postati.jednostavno ja sam nesposobna,ne mogu osvojiti srce decka kog volim vec 3 godine,u niti jednom sportu ne valjam,u skoli problemi iza svakog ugla zbog moje nesposobnosti...jedino sta znam je vjerovati drugima i vjerovati da ce me netko jednog dana pronaci,pravu ja,onu Mauru koja vrijedi i koja je sposodna i koja ce postati osobom a ne ostati samo covjek na ovom sivom svijetu koji trebamo obojiti.

Kao da slušam sebe u tvojim godinama! Moj problem je bio što sam išla u dvije škole i nisam stigla izlaziti s društvom, pa tako nisam ni imala neko društvo. Znaš što to znači? Znači da si posebna, a to nemora značiti u negativnom smislu. Očito niti tebi ne paše to društvo koje te ne poziva van. Pričekaj još malo, kad kreneš u srednju školu, kad se malo osamostališ i upoznaš nove ljude. Život će ti se skroz okrenuti. Družit ćeš se s ljudima koji imaju iste ili bar slične interese ko i ti, imat ćete o čemu razgovarati, a bit ćete i ozbiljniji.
Što se tiče dečka čije srce ne možeš osvojiti, ima jedna taktika koja sigurno pali. Odmakni se malo od njega, pravi se nezainteresirano, nemoj glumiti ali probaj mu dati do znanja da ima i drugih stvari koje te zanimaju kad je on u blizini. Možda da više pažnje posvetiš nekom drugom, čisto iz fore (taj drugi ti se ne mora niti sviđati). Da vidiš kad on počne salijetati tebe! Bit će radoznao što se to promijenilo, a možda postane i ljubomoran. Nemaš što izgubiti, ali zapamti da nečije srce teško možeš osvojiti. Srca se sama nađu, a teško možeš nekoga prisiliti da te voli.

Na kraju, kad sam u bedu, uvijek se sjetim naših konjića i onda znam da mi ništa u životu drugo ni ne treba Very Happy
Melita
Melita
pridošlica
pridošlica

Broj postova : 26
Join date : 03.03.2008

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  carmen... sub oľu 08, 2008 12:23 am

dency je napisao/la:
carmen ima svoj forum koji 100000000000000000% nece bit obrisan!
a sto tako mislis? Suspect
carmen...
carmen...
pridošlica
pridošlica

Broj postova : 65
Join date : 27.02.2008

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  dency sub oľu 08, 2008 12:25 am

zato sto obozavas emmu! Smile
dency
dency
Admin
Admin

Broj postova : 267
Join date : 26.02.2008
Age : 28

https://horses.1forum.biz

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  Arabian horses sub oľu 08, 2008 11:51 am

dency je napisao/la:
Arabian horses je napisao/la:Ovako, ajmo mi napraviti forum.
Melite, ja, carmen i ency čemo bit adminice.
Može li? pozivanje članova - Page 2 220353 pozivanje članova - Page 2 220353 pozivanje članova - Page 2 220353

i mislis da ce nas tako bit vise?neznam bas...ja ovaj forum necu obrisati,neboj se melita ! No


ak budem obrisala ovaj forum necu dolaziti ni na jedan drugi! Sleep

Ček...
Ako obrišeš forum nečeš dolazit ni na jedan drugi?!?!?! silent
Arabian horses
Arabian horses
dobro se zabavlja
dobro se zabavlja

Broj postova : 227
Join date : 27.02.2008

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  dency sub oľu 08, 2008 1:49 pm

da,u smislu necu vise dolaziti na forume Smile
dency
dency
Admin
Admin

Broj postova : 267
Join date : 26.02.2008
Age : 28

https://horses.1forum.biz

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  Arabian horses ned oľu 09, 2008 3:35 pm

dency je napisao/la:da,u smislu necu vise dolaziti na forume Smile

A na moji Shocked

Ipak si admnica

pozivanje članova - Page 2 507442
Arabian horses
Arabian horses
dobro se zabavlja
dobro se zabavlja

Broj postova : 227
Join date : 27.02.2008

[Vrh] Go down

pozivanje članova - Page 2 Empty Re: pozivanje članova

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.